Titles you rated
C'est Si BonRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
Ernest & CelestineRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
BabeRated ★ 4.5
Apollo 13Rated ★ 4.0