Titles you rated
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
GhostRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
LostRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 0.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0