Titles you rated
New HeartRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0