Series
Ratings
63
BigRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.0
The K2Rated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0