Movies
Ratings
169
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 2.0
Maid in ManhattanRated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 2.0
Nick and Norah's Infinite PlaylistRated ★ 3.0
The Big WeddingRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
John Tucker Must DieRated ★ 3.0
Playing for KeepsRated ★ 2.0
High School Musical 2Rated ★ 3.0
The Sisterhood of the Traveling Pants 2Rated ★ 2.0
Just My LuckRated ★ 3.0
Bride WarsRated ★ 3.0
27 DressesRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Sex and the City 2Rated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 3.0
Valentine's DayRated ★ 3.0
Wedding CrashersRated ★ 1.0
The Princess DiariesRated ★ 2.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0