Titles you rated
Lady BirdRated ★ 3.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Pom PokoRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 3.0
NopeRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Enola Holmes 2Rated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 1.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 1.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5