Titles you rated
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0- D-WarRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
PushRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 5.0