Titles you rated
Begin AgainRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
ElizabethtownRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
Spin KickRated ★ 1.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Penny PinchersRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 3.0
You Are My PetRated ★ 2.0
Man on a LedgeRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 3.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 4.0