Titles you rated
Easy ARated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
NoahRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0