Titles you rated
MotherRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
ItRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0