Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 3.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 3.5
CarsRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 1.0
Seed of ChuckyRated ★ 1.5
YesterdayRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 0.5