Titles you rated
JumanjiRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 0.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
AnastasiaRated ★ 0.5
A Werewolf BoyRated ★ 0.5
The Usual SuspectsRated ★ 0.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 4.0
High TensionRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 2.0
Saw IIIRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0