Titles you rated
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
Young Sheldon Season 7Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 2.0
SupernaturalRated ★ 2.5
Pokémon ConciergeRated ★ 3.0
The Flash Season 5Rated ★ 1.5
The FlashRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 2.0
The Handmaid's TaleRated ★ 2.5
Political FeverRated ★ 3.0
Our Flag Means Death Season 1Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The Handmaid's TaleRated ★ 3.5
QueenmakerRated ★ 3.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.0