Titles you rated
AcceptedRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Saw 3DRated ★ 1.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 1.5
Saw IIRated ★ 2.5