Movies
Ratings
20
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
ThorRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0