Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.0
ShameRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
HoneySweetRated ★ 2.0
The House That Jack BuiltRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Hand of GodRated ★ 4.0