Movies
Ratings
64
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
BraveRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.0