Titles you rated
8 MileRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.5
SpeedRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0