Titles you rated
The Devil's GameRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 1.0
JumperRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 1.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0