Movies
Ratings
25
AmadeusRated ★ 4.0
La lunaRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 2.0