Series
Ratings
225
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
Thank YouRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
The Good WifeRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.0
Witch Yoo HeeRated ★ 1.0
LoversRated ★ 2.5
Paradise RanchRated ★ 0.5- Bambino!Rated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 1.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.5