Titles you rated
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Kraven the HunterRated ★ 3.5
The Solitary GourmetRated ★ 3.5
BreakingRated ★ 3.0
UnthinkableRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The ContractorRated ★ 2.5
JarheadRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
PoisonRated ★ 4.5
Emergency DeclarationRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.0