Series
Ratings
259
DAN DA DANRated ★ 3.5
MurderbotRated ★ 3.5
Tulsa King Season 2Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 3.5
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 3.5
What If...? Season 2Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0- GunbusterRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0- 니돈내산 독박투어Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Gen V Season 1Rated ★ 3.5
Futurama Season 2Rated ★ 4.0
Ranking of KingsRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.0
Comedy RoyaleRated ★ 4.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 3.5