Movies
Ratings
330
The MistRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5- WishRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0