Titles you rated
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 3.0
Insadong ScandalRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 2.0
Air Force OneRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Premium RushRated ★ 1.0