Titles you rated
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
MantisRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0