Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The WhirlwindRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
PlutoRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
One Dollar LawyerRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
The Good DetectiveRated ★ 5.0- I Am a Singer Season 2Rated ★ 5.0
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 5.0
Earth ArcadeRated ★ 2.5
New Journey to the West Special Spring CampRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 8Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 7Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.0