Movies
Ratings
246
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Crazy First LoveRated ★ 1.0
About TimeRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Venus TalkRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Collage of Our LivesRated ★ 2.0
Just MarriedRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 2.0
Sex and the CityRated ★ 1.0
The HoleRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0