Movies
Ratings
380
FrozenRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 4.5
Taxi 2Rated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
HostageRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 5.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 2.0
UnstoppableRated ★ 3.0
Herbie Fully LoadedRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Under Siege 2: Dark TerritoryRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Good Luck ChuckRated ★ 4.0