Titles you rated
HauntersRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 5.0
John QRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
The Green HornetRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
Scary MovieRated ★ 5.0
Over My Dead BodyRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 5.0