Titles you rated
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
About FamilyRated ★ 2.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 1.0- PilotRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
A Haunting in VeniceRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.0
WishRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0