Series
Ratings
58
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Wan!Rated ★ 3.5
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
The Great Escape 4Rated ★ 4.0
Kang's Kitchen 3Rated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 4.0
The Great Escape 2Rated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.5