Titles you rated
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 2.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Toradora!Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 3.5