Movies
Ratings
1192
Donnie DarkoRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
CoralineRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
JulesRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
ReptileRated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
The Animal KingdomRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
HeatRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0