Series
Ratings
154
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0- 다큐프라임 - 왜 우리는 대학에 가는가Rated ★ 2.0
- 다큐프라임 - 공부 못하는 아이Rated ★ 3.0
MistyRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 4.5