Titles you rated
The Grand HeistRated ★ 5.0
Big StanRated ★ 5.0
I Am The KingRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Little ManRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 1.0
HairsprayRated ★ 5.0
The Invention of LyingRated ★ 5.0
The House BunnyRated ★ 5.0
Fortune SalonRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
 
Big Momma's HouseRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
MapadoRated ★ 5.0