Series
Ratings
522
Dr. StoneRated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 3.5- Kizu darake Seijo yori Houfuku wo KometeRated ★ 2.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Vinland Saga Season 2Rated ★ 4.5
Vinland SagaRated ★ 4.0
Reincarnated as a Neglected Noble: Raising My Baby Brother With Memories From My Past LifeRated ★ 2.5
Tasokare HotelRated ★ 3.0
Terminator ZeroRated ★ 2.0
I May Be a Guild Receptionist, but I'll Solo Any Boss to Clock Out on TimeRated ★ 3.0
Headhunted to Another World: From Salaryman to Big Four!Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Soul HunterRated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kun 2Rated ★ 4.0
Devil May CryRated ★ 3.5
From Bureaucrat to Villainess: Dad's Been Reincarnated!Rated ★ 3.5