Movies
Ratings
28
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 5.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 5.0
WantedRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
LegendRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0