Series
Ratings
228
By the Grace of the GodsRated ★ 5.0
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 5.0
No Game No LifeRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 5.0
May I Ask for One Final Thing?Rated ★ 3.0- DURARARA!! x 2 (Shou)Rated ★ 4.0
- DURARARA!! x 2 (Ten)Rated ★ 4.0
- DURARARA!! x 2 (Ketsu)Rated ★ 5.0
- Durarara!! Season 1Rated ★ 5.0
Anyway, I’m Falling in Love with YouRated ★ 3.0
Devilman: CrybabyRated ★ 5.0
From Bureaucrat to Villainess: Dad's Been Reincarnated!Rated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 5.0
To Your EternityRated ★ 5.0- GintamaRated ★ 5.0
Sgt. FrogRated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
Toradora!Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 2Rated ★ 5.0