Titles you rated
Man on FireRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 2.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 3.0