Titles you rated
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
My Sister's KeeperRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
GreaseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5