Movies
Ratings
482
CocoRated ★ 2.5
HannibalRated ★ 2.5
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 4.0
Ashes of Time ReduxRated ★ 3.5
A Bloody AriaRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
SpawnRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 1.0
WatchmenRated ★ 3.5
The Day He ArrivesRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Ashes of TimeRated ★ 4.0
PossessedRated ★ 0.5
SwiriRated ★ 2.5
The UnforgivenRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 3.5
TroyRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5