Titles you rated
ExhumaRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 4.5
The Parent TrapRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Secret ZooRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.5