Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
AYAKA is in LOVE with HIROKORated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 4.5
A Time Called YouRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5