Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.5
Pokémon ConciergeRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
School-Live!Rated ★ 0.5
Oshi no KoRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
HyoukaRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5