Titles you rated
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 2.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0