Titles you rated
Kisaragi StationRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Dark NunsRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 5.0
Just My LuckRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
MetamorphosisRated ★ 0.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 5.0
Barbie as The Princess & the PauperRated ★ 4.5
Barbie in the Dancing PrincessesRated ★ 5.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
The MimicRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0