Series
Ratings
57
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
UnorthodoxRated ★ 4.5
iCarlyRated ★ 4.5
Wizards of Waverly Place Season 1Rated ★ 4.0
Hannah Montana Season 1Rated ★ 4.0
Skam France Season 1Rated ★ 3.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Doctor ChaRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0- VictoriousRated ★ 5.0
- VictoriousRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
VictoriousRated ★ 5.0
A-TEENRated ★ 4.0