Movies
Ratings
225
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
My Mother the MermaidRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
Titan: The OceanGate DisasterRated ★ 3.0
NocturnalRated ★ 0.5
The MercilessRated ★ 2.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
Minecraft: The MovieRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.0