Titles you rated
Had I Not Seen the SunRated ★ 4.5
Tale of ArangRated ★ 3.0
Kono Koi Atatamemasu kaRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Lighter and PrincessRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Badly In LoveRated ★ 2.5
See You in My 19th LifeRated ★ 2.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0
86Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
HappinessRated ★ 4.0
My Perfect StrangerRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.0- Kururi: Dare ga Watashi to Koi wo Shita?Rated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.5